KURUMSAL

1966 Yılında Lojistik sektöründe hizmet vermeye başlayan kösenler Günümüzde 3. nesil tarafından geçmişte elde ettiği tecrübeler ışığında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Yılda ortalama 5,000 - 6,000 adet yükleme yapan Kösenler Lojistik geçmiş 54 yıllık tecrübesinde 
Ankara Belediyesi , D.M.O (Devlet Malzeme Ofisi) , İmsan A.Ş , CP Standart Gıda A.Ş , İnegöl Belediyesi , Kınık Maden Suları A.Ş , Freşa İçecek A.Ş , CPL Cartonplast A.Ş , İMOB Fuarcılık A.Ş ve Kurumsal olmak üzere yüzlerce kıymetli müşterisine Hizmet vermiş ve vermeye'de devam etmektedir. 

 

TürkiyeAlmanya, Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre, Avusturya olmak üzere Toplamda 7 ülke'de Hizmet vermekteyiz.

VİZYONUMUZ

Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan , değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmek...

MİSYONUMUZ

Globalleşmenin ulusal sınırlarımızı aştığı günümüzde , hızla farklılaşan ihtiyaçlara , değişen koşullara uyum sağlamak , yaratıcı ve yapıcı çözümleri zamanında , kaliteli ve düşük maliyet ile üretebilen hizmet sağlayıcısı olabilmek...

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Firmamızın sağlayacağı lojistik destek kapsamında ; Karayolu ile uluslararası ve yurt içi eşya ve yük taşımacılığı kanunları kapsamında verilen c-2 belgesine sahip olmamız taşımacılık işlemlerinde köprü - otoban v.b noktalardan geçiş sorunlarını tamamını ortadan kaldırmaktadır.  Araçlarımızda kullanılan kasa ve tente ekipmanları uluslararası taşımacılık standartlarına uygun ; germe sistemli , kayar perdeli - üst kayar çatılı olarak tasarlanmıştır ve üretici firma tarafından yetkili teknik sorumluluk alınmıştır. Araç filomuzda yer alan tüm taşıtlarımızı Euro 5-6 belgeli olup yine uluslararası taşımacılık faaliyetlerinde yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırmaktadır. Taşımacılık sektöründe yılların da getirdiği tecrübe ile sürücü performans değerlendirmelerindeki gözlemlerimiz sonucunda  , yedek sürücü bulundurma ve/veya çift sürücü ile hizmet sağlama imkanımız bulunmaktadır. Araçlarda yaşanabilecek her türlü teknik sorun ; Bursa bölgesinde en geniş özmal araç filolarında birine sahip olan Kösenler Lojistik A.Ş Bünyesinde faaliyet gösteren Kösenler Otomotiv tarafından karşılanarak olumsuz sonuçların siz değerli müşterilerimizin lojistik destek Operasyonuna yansıması engellenmektedir. 

HİZMETTE 54. YIL